Jazykové pobyty v Anglii pro děti

Nauč sa jazyk v letnom Anglicku

Máš chuť zažít fantastické prázdniny v zahraničí v jednom z 30 různých center po celé Británii? Centra jsou umístěna buď v kampusech univerzit nebo v prestižních soukromých internátních školách. Všechna se navíc nacházejí v zábavních, historických a kulturních městech jako jsou Cambridge, Oxford, Londýn, Bristol, Bournemouth, Canterbury nebo Brighton.

Jazykové pobyty nabízejí množství různých aktivit a exkurzí při výuce angličtiny, skvělou možnost poznat nové kamarády z celého světa a věnovat se tomu, co tě baví. Některé letní kurzy dokonce se studiem nabízejí tréninky tvého oblíbeného sportu, třeba fotbalu, golfu, tenisu či jízdy na koni, možnost zúčastnit se Arsenal Soccer School nebo stát se módním návrhářem, umělcem a hercem. Můžeš studovat klasický kurz s aktivitami, intenzivní kurz, nebo se připravovat na studium na střední nebo vysoké škole v Anglii.

Nabízíme také speciální kurzy angličtiny pro děti od 3 let, kdy mohou rodiče s dětmi studovat ve stejném centru a trávit čas během společných aktivit.

O nás

I my máme za sebou studijní pobyty v zahraničí a dobře známe všechny školy a místa z naší nabídky. Řekni nám, jaké jsou tvoje silné stránky nebo čemu se chceš věnovat a my ti na základě tvých ambicí vybereme tu nejvhodnější školu nebo kurz. více

NAPIŠ NÁM ZPRÁVU