Kurzy pro učitele

Nabízíme skvělý výběr kurzů pro učitele, které pokrývají všechny aspekty výuky angličtiny. Kurzy jsou šité na míru Vašim profesionálním potřebám a přátelští, kvalifikovaní lektoři jsou vždy ochotni Vám poskytnout odbornou radu.

Naši partneři mají více jak 50leté zkušenosti s vyučováním angličtiny jako cizího jazyka a získali celosvětovou reputaci ve školení nejlepších a nejpokrokovějších EFL učitelů.

Můžete si vybrat z:

  • Kurzů pro rozvoj učitelů – Teacher Development
  • Kurzů na školení učitelů – CELTA a Delta 

Teacher development kurzy jsou jednotýdenní nebo dvoutýdenní profesionální kurzy pro učitele angličtiny, předměty vyučované v angličtině, ředitele škol, vedoucí pracovníky, školní inspektory a poradce. Konají se celoročně a jsou organizované v různých městech napříč Anglií, Skotskem, Walesem a Irskem. Pro absolvování kurzu je možné získat granty z fondů EU z Programu celoživotního vzdělávání Erasmus+.

Cambridgeský Certificate in English Language Teaching for Adults (CELTA) je široce nejuznávanější kvalifikace pro nové učitele angličtiny. CELTA je nejlepší začátek, jak se stát učitelem angličtiny jako cizího jazyka.

Cambridgeský Diploma in English Language Teaching to Adults (Delta) umožňuje zkušeným učitelům rozvinout jejich kariéru. Nabízíme flexibilní studijní program, který Vám pomůže využít všechny výhody modulové formy kurzu Delta.

O nás

I my máme za sebou studijní pobyty v zahraničí a dobře známe všechny školy a místa z naší nabídky. Řekni nám, jaké jsou tvoje silné stránky nebo čemu se chceš věnovat a my ti na základě tvých ambicí vybereme tu nejvhodnější školu nebo kurz. více

NAPIŠ NÁM ZPRÁVU