Střední školy v Anglii

Absolvuj kvalitní studium na střední škole v Anglii

Líbí se ti spisovná britská angličtina, chutná ti čaj i slanina a chtěl bys studovat kousek od svého domova? Tak je pro tebe střední škola v Anglii to pravé. Nachází se tady nejlepší školy v Evropě i na světě, takže si z naší nabídky určitě vybereš. Střední školy v Anglii nabízejí volný výběr předmětů. Studovat můžeš například ekonomii, matematiku, biologii, fyziku, dějepis, anglickou literaturu, psychologii, cizí jazyky, ale i fotografii, grafiku, 3D design, umělecké video nebo textilie.

Další skvělé benefity:

  • Získáš zkušenosti na celý život.
  • Perfektně se připravíš pro studium na prestižních univerzitách v Británii a ve světě.
  • Můžeš si vybrat délku studia – 3 měsíce, půl roku, rok či více let.
  • Nastoupit můžeš buď v lednu nebo září, pokud máš 11-18 let.
  • Poznáš novou kulturu a získáš kamarády z celého světa.
  • Školy jsou výborně vybavené a nabízejí ti bohatý program mimoškolních aktivit.
  • Můžeš cestovat domů v době školních prázdnin (výborné letecké spojení).

 

Střední školy v Anglii nabízejí tyto studijní programy:

Školní rok v zahraničí

Vyzkoušej si studium na střední v Anglii po dobu 6 týdnů, 6 měsíců nebo celého roku. Zlepši si angličtinu, poznej super prostředí a studuj jen předměty, které tě baví.

GCSE

Pokud tě láká kvalitní studium v angličtině už na základce, potom program GCSE, s možným nástupem od 13 let, je právě pro tebe. Studium se zakončuje zkouškou General Certificate of Secondary Education (GCSE), která je důležitým krokem pro studium dalších programů ve vyšším věku, jako jsou A level, International Baccalaureate nebo University Foundation.

A level

Pokud máš alespoň 16 let a máš jasnou představu o tom, co bys chtěl studovat na vysoké škole, je pro tebe A level to pravé. Po dobu 2 let studuješ 3-4 předměty a studium ukončíš zkouškou ekvivalentní k maturitě, která je podmínkou pro přijetí na univerzitu v Británii nebo i jinde ve světě.

International Baccalaureate (IB)

Pokud patříš k nadaným studentům a máš alespoň 16 let, můžeš studovat mezinárodní kvalifikaci, která ti otevře dveře ke studiu na nejlepších univerzitách kdekoliv ve světě.

 

Vyber si jednu z nabízených středních škol. Pokud se nemůžeš rozhodnout, rádi ti poradíme, která se k tobě podle tvých schopností a koníčků hodí nejlépe.

 

O nás

I my máme za sebou studijní pobyty v zahraničí a dobře známe všechny školy a místa z naší nabídky. Řekni nám, jaké jsou tvoje silné stránky nebo čemu se chceš věnovat a my ti na základě tvých ambicí vybereme tu nejvhodnější školu nebo kurz. více

NAPIŠ NÁM ZPRÁVU