Zealand Institute of Business and Technologyzealand-institute

ZIBAT je regionální akademií situovanou v oblasti Zealand, kde mimo jiné najdete i hlavní město Kodaň. Dnes je ZIBAT navštěvován cca 3 200 studenty. Ti bydlí v jednom z pěti kampusů, kterými škola disponuje, v Roskilde, Køge, Næstvedu, Slagelse a Nykøbingu. Studenti si mohou vybrat jeden z mnoha mezinárodních programů.

ZIBAT nabízí jak mezinárodní programy v oblasti obchodu a IT zakončené zkouškou a titulem Academy Profession (AP), tak i bakalářské programy. Všechny programy jsou akreditované Ministerstvem školství a odpovídají systému ECTS (European Credit Transfer System). Jednotlivé nabízené obory jsou unikátní pro svou metodiku výuky a aplikované výkové postupy. Hlavním cílem školy je poskytnout možnosti zapojit se do mezinárodních programů za účelem zkvalitnění studentova osobního výstupního portfolia.

Proč si vybrat ZIBAT?

  1. Výuka je koncipována v malých třídách, tak aby byl studentovi umožněn dialog s lektorem.
  2. Univerzita poskytuje studentům kvalitní technické vybavení a přístup do mezinárodního systému firem, institucí a výzkumníků (výzkumných projektů).
  3. Univerzita je založena na principech udržitelného rozvoje dosaženého pomocí inovací, což je základním předpokladem pro fungování dnešní moderní společnosti.
  4. Nápomocní lektoři a učitelé, kteří jsou k dispozici studentům kdykoliv.
  5. Důraz na individuální rozvoj každého studenta.

 

Studijní obory

  • Bakalářské programy – AP Marketing Management (Campus Roskilde), AP Computer Science (Campus Roskilde), AP Computer Science (Campus Slagelse), AP Multimedia Design and Communication (Campus Slagelse), AP Degree Multimedia Design and Communication (Campus Nykøbing F), AP Multimedia Design and Communication (Campus Køge), AP Service, Hospitality and Tourism Management (Campus Køge), AP Logistics Management (Campus Køge), AP Commerce Management (Campus Næstved), AP Service, Hospitality and Tourism Management (Campus Slagelse), AP Degree Marketing Management (Campus Nykøbing).
  • Top-up programy – Top-up Web Development (Campus Roskilde), Top- up International Sales and Marketing Management (Campus Roskilde), Top-up E-concept development (Campus Køge), Top-up International Sales and Marketing Management(Campus Næstved), top-up Bachelor of Innovation and Entrepreneurship Programme.

Podmínky pro přijetí na bakalářské studium

  • AP programy: ukončené středoškolské studium odpovídající dánským standardům (obsahující závěrečnou zkoušku z matematiky a angličtiny) – matematika: úroveň odpovídající dánským závěrečným zkouškám na úrovni B, musí být probráno 5 základních oblastí MA – čísla, geometrie, funkce, diferenciální počet, statistika a pravděpodobnost, angličtina: IELTS 6.0, SLEP, TESA, TOEFL, CAE, CPE, CEF
  • TOP UP programy: minimální vzdělání – ukončený AP program vztahující se tématicky k plánovanému bakalářskému studiu, specifické požadavky (interview, vstupní test, pokročilý stupeň matematiky).

Ubytování

  • Velký výběr pokojů od 2 071,- do 4 709,- DKK za měsíc.

]

Kde ZIBAT vlastně je?

Jak to na ZIBAT vypadá?