University College of Northern Denmarkucn

University College of Northern Denmark School of Technology and Business (UCN) je tréninkovou institucí, která nabízí pragmatické a profesionální akademické programy těm studentům, kteří potřebují dosáhnout rychle patřičného vzdělání, aby se mohli zapojit do pracovního procesu.

Škola je situována do tří atraktivních míst v Aalborgu, která jsou jednoduše dostupná veřejnou dopravou. Aalborg je město žijící z oslav a akcí, které zde probíhají, např. v květnu se zde odehrává největší karneval v severní Evropě. Škola je vysoce technicky vybavená (bezdrátové připojení atp.) a je studentům k dispozici 24/7. Mimo jiné čeká na studenty řada mimoškolních aktivit jako je studentský dům, což je místo setkávání mezinárodních a dánských studentů atd.

Proč si vybrat UCN?

 • Teoretické znalosti nabyté ve výuce jsou podpořeny praktickým procvičením v praxi.
 • Výuka je koncipována v malých třídách, tak aby byl studentovi umožněn dialog s lektorem.
 • Škola nabízí celkem 17 programů v oblasti businessu, turismu, designu, sportu, IT a architektury. Všechny programy jsou vedeny v anglickém jazyce.
 • Škola má uzařená partnerství s více jak 100 zahraničními univerzitami.
 • Aalborg nabízí možnost dočasného ubytování všem příchozím zahraničním studentům. Univerzita následně pomáhá při hledání ubytování.

Studijní obory

 • AP diploma Computer Science, AP diploma Design, Technology & Business (Graphics), AP degree Financial Management, AP diploma Service, Hospitality & Tourism Management, AP diploma Marketing Management, AP diploma IT Network and Electronics Technology, AP diploma Multimedia Design & Communication, AP diploma Energy Technology, BSc Architectural Technology & Construction Management, BA Export and Technology Management, BA Natural and Cultural Heritage Management, BA Teacher Education, AP degree Automation Engineering.
 • Top-up International Sales and Marketing Management, Top-up International Hospitality Management, Top-up Sport Management, Top-up E-concept Development, Top-up Product Development & Integrative Technology, Top-up Web Development, Top-up Software Development.

Podmínky pro přijetí na bakalářské studium

 • AP programy: Přechozí vzdělání – min ukončené středoškolské vzdělání nebo jiná mezinárodně uznávaná závěrečná zkouška. Jazykové znalosti – Anglický jazyk na úrovni “B” – TOEFL, IELTS 6.0, CAE/CPE), další specifické požadavky mohou být vyžadovány (matematika, fyzika…).
 • Bakalářské obory: předchozí vzdělání – mezinárodně uznávané středoškolské vzdělání, specifické požadavky ATCM programů – Specifické požadavky pro přijetí programu ATCM – Angličtina nebo řemeslné vyučení (v jednom z následujících oborů: elektrikář, zedník, truhlář, technický designer).
 • Top up programy: přijetí na základě splnění akademické profese (AP programy) v daném oboru, studenti s dobrými známkami na jejich stupni certifikáty z některého z těchto programů se mohou ucházet o přijetí podle individuálního posouzení předchozího vzdělání + English Proficiency + Specifické požadavky pro přijetí – Zvláštní pozornost je věnována studijnímu průměru vašeho diplomu, stejně jako vaší motivaci a zkušenosti. Žadatelé mohou být požádáni o pohovor, například pomocí programu Skype.

Ubytování

 • Velký výběr různých typů ubytování, od sdílených pokojů po samostatné byty.
 • Cena ubytování v rozmezí od 1 800,- do 3 900,- DKK za měsíc.

]

Kde UCN vlastně je?

Jak to na UCN vypadá?