Lillebaelt Academy 

Lillebaelt Academy of Professional Higher Education je situována v srdci 3. největšího města v Dánsku – Odense. Lillebaelt je instituce vyššího vzdělávání založena spojením 4 vzdělávacích institucí (Tietgen Business College, SDE College, Kold College and Vejle Business College) v roce 2009.

Lillebaelt poskytuje programy nejvyšší kvality v oblasti technické a obchodní, se zaměřením na komunikační schopnosti. Akademie nabízí programy zakončené titulem AP (academic proffesion) a bakalářské obory. Škola se řídí myšlenkou, že dobré vzdělání vede k dobré práci, proto jsou veškeré programy založeny na principech inovace a zaměřují se na odborné znalosti stejně tak jako na osobní schopnosti. Student opouštějící Lillebaelt je plnohodnotným jedincem připraveným čelit pracovním nástrahám nebo se vydat vstříc dalšímu studiu.

Bakalářské programy – AP degree Marketing Management, AP degree IT Network and Electronics Technology, AP degree Multimedia Design and Communication, AP degree Logistics Management, AP degree Service, Hospitality and Tourism Management, AP Degree Computer Science, AP degree Service, Hospitality and Tourism Management, BA Architectural Technology and Construction Management.

Top-up International Sales and Marketing, Top-up Product Development and Technology Integration, Top-up Web Development, Top-up E-Concept Development, Top-up International Hospitality Management, Top-up In-novation and Entrepreneurship, Top-up In-novation and Entrepreneurship.

Požadavky pro přijetí – AP programy: Přechozí vzdělání – minimum ukončené středoškolské vzdělání nebo jiná mezinárodně uznávaná závěrečná zkouška. Jazykové znalosti – Anglický jazyk na úrovni “B” – TOEFL, IELTS a další (pro více informací navštivte oficiální web), matematika – mezinárodní studenti musí splňovat určitý level, který musí prokázat. Bakalářské programy (3,5 roku): stejné podmínky plnění jako u AP programů. Top up programy (1,5 roku): ukončený AP program.
Proč si vybrat Lillebaelt
  • Škola se pyšní kvalitním technickým zázemím a vysoce kvalifikovanými lektory.
  • Výuka v Lillebaelt je založena na moderních výukových metodách: týmová spolupráce, práce na projektech, studijní pobyty, individuální plánování, malé vyučovací třídy atp.
  • Kontakt s firmami reálné business sféry za účelem nabytí praktických znalostí je nedílnou součástí studia na škole. Lillebaelt se zavazuje pomoci studentovi při hledání brigády či práce na částečný úvazek během studia.
  • Akademie je součástí několika mezinárodních partnerských sítí jako je Erasmus nebo LEONet.
  • Studenti z celého světa spolupracují na různorodých projektech. Veškerá výuka probíhá v anglickém jazyce.
Erhvervsakademiet Lillebælt
Munke Mose Allé 9
DK-5000 Odense C