Galway Business SchoolGBS-RED

Galway Business School je jedna z předních business škol v Irsku. Devízou školy je její přístup ke studentům, kdy se škola adaptuje a přizpůsobuje jejich potřebám. Na škole studují studenti zhruba 20 různých národností. Škola své studenty rozvíjí v několika oblastech – individual, strategist, manager a managing director – aby byli schopni obstát i v nadnárodních společnostech a rozvíjeli svůj talent.

Škola byla založena v r. 2000 v oblasti Salthill, která se nachází na pobřeží. Může se chlubit 2kilometrovými plážemi, které jsou lákavou atrakcí pro turisty. V samotném městě Galway žije téměř 80 000 obyvatel, což z něj činí 4. nejlidnatější město Irska.

Proč si vybrat Galway Business School?

 1. Město Galway bude evropské hlavní město kultury v r. 2020.
 2. Kromě klasických vysokoškolských programů škola nabízí i tzv. profesní moduly – zkrácené programy v délce 8-14 týdnů.
 3. Podpora a propojení teorie s praxí prostřednictvím spolupráce s soukromým sektorem.
 4. Malé třídy a personalizované studium šité na míru každému studentovi.
 5. Komorní prostředí s důrazem na individualitu.

 

Studijní obory

 • Bakalářské programy – Bachelor of Business Degree, Bachelor of Business with International Business.
 • Další programy – Postgraduate Diploma in Management; Diploma in Marketing, Communications & Social Media; University Foundation Programme.

Podmínky pro přijetí na bakalářské studium

 • Přechozí vzdělání – minimum ukončené středoškolské vzdělání (odpovídá 12 letům studia).
 • Jazykové znalosti – anglický jazyk na úrovni “B” (některé programy požadují level “A”) – TOEFL, IELTS, Cambridge ESOL examinations, CEFR validated English language course. Pozn. někteří uchazeči mohou spadat k výjimkám, které nemusí předkládat cerftifkát o jazykových znalostech.
 • Některé obory mohou mít další specifické požadavky.

Školné

 • Za jeden akademický rok školné 3 850 €.

]

Kde Galway vlastně je?

Jak to na Galway vypadá?