Canterbury bylo vyhlášené jako nejbezpečnější město v Británii. Je domovem tří univerzit, takže je plné mladých lidí, díky čemuž je to skvělé místo pro studium angličtiny. Canterbury je dostatečně velké, aby tě uchvátilo, ale dost malé na to, aby ses tu cítil jako doma.

Můžeš zde poznat kousek z britské historie a dědictví pohledem na ohromující architekturu a světoznámé budovy, např. katedrálu založenou v roce 602, která je součástí kulturního děditství UNESCO. Kromě katedrály, opatství sv. Augustína a kostela sv. Martina se Canterbury může pyšnit i dvěma hrady, šesti muzei a historickými atrakcemi.

Canterbury má ideální polohu na cestování. Do Londýna se dostaneš vlakem za 1 hodinu a do Paříže jen za 2 hodiny. Navíc pláže na jihovýchodě Anglie jsou od města jen 10 km cesty.

Stafford House logo  Stafford House Canterbury

Byznys výuka – 8,737 Kč za týden.

Pro intenzivní výuku se ke standardní výuce připlácí navíc 1,165 Kč za týden.

Stafford House School of English byla založena v roce 1952. S více jak 60letými zkušenostmi a dosaženými úspěchy se škola soustředí na udržování vysoké kvality výuky a rozvoje potenciálu každého studenta.

Stafford House jako jedna z mála jazykových škol nabízí lekce s nadstandardním trváním 50 min místo standardních 45, čímž získáš navíc 1 h a 40 min výuky každý týden proti jiným školám na kurzu angličtiny. Stafford House čerpá z více jak 60letých zkušeností a úspěchů s výukou angličtiny.

Vybavení:

  • WiFi,
  • třídy s interaktivními tabulemi,
  • počítačová místnost,
  • knihovna se studovnou,
  • kavárna s kantýnou.

Ubytování:

  • ve studentském domě, 10 min cesty od školy, bez stravy, jednolůžkové pokoje,
  • v létě možnost ubytování i na internátě, 15 min cesty od školy, bez stravy nebo s plnou penzí i pro 16 a 17leté studenty, jednolůžkové pokoje s vlastní koupelnou,
  • v rodině, běžně 15 min autobusem nebo pěšky od školy, s polopenzí (snídaně, večeře) nebo se snídaní, jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, možnost vlastní koupelny za příplatek.