Canterbury bylo vyhlášené jako nejbezpečnější v Británii. Je domovem tří univerzit, takže je plné mladých lidí, což z něj dělá skvělé místo pro studium angličtiny. Canterbury je dostatečně velké, aby tě uchvátilo, ale dost malé na to, aby ses tady cítil jako doma.

Můžeš tady poznat kousek z britské historie a dědictví pohledem na ohromující architekturu a světoznámé budovy, např. katedrálu založenou v roce 602, která je součástí kulturního dědictví UNESCO. Kromě katedrály, opatství sv. Augustína a kostela sv. Martina se Canterbury může pyšnit i dvěma hrady, šesti muzei a historickými atrakcemi.

Canterbury má ideální polohu na cestování. Do Londýna se dostaneš vlakem za 1 hodinu a do Paříže jen za 2 hodiny. Navíc pláže na jihovýchodě Anglie jsou od města jen 10 km cesty.

Stafford House logo  Stafford House Canterbury

IELTS příprava – 8,617 Kč za týden.

Pro intenzivní výuku se ke standardní výuce připlácí navíc 1,168 Kč za týden.

Stafford House School of English byla založena v roce 1952. S více jak 60letými zkušenostmi a dosáhnutými úspěchy se škola soustředí na udržování vysoké kvality výuky a rozvoje potenciálu každého studenta.

Stafford House jako jedna z mála jazykových škol nabízí lekce s nadstandardním trváním 50 min místo standardních 45, čímž získáš navíc 1 h a 40 min výuky každý týden oproti jiným školám na kurzu angličtiny. Stafford House čerpá z více jak 60letých zkušeností a úspěchů s výukou angličtiny.

Vybavení:

  • WiFi,
  • třídy s interaktivními tabulemi,
  • počítačová místnost,
  • knihovna se studovnou,
  • kavárna s kantýnou.

Ubytování:

  • ve studentském domě, 10 min cesty od školy, bez stravy, jednolůžkové pokoje,
  • v létě možnost ubytování i na internátě, 15 min cesty od školy, bez stravy nebo s plnou penzí i pro 16 a 17leté studenty, jednolůžkové pokoje s vlastní koupelnou,
  • v rodině, běžně 15 min autobusem nebo pěšky od školy, s polopenzí (snídaně, večeře) nebo se snídaní, jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, možnost vlastní koupelny za příplatek.