Školní pobyty

Zaží se spolužáky skvělý školní zájezd do Anglie

Uží si se svými spolužáky skvělé dni v jednom z třech univerzitních měst a potrénuj si angličtinu s celou třídou. Zaží se všemi mimo učení i dni plné zábavy, atrakcí, exkurzí a poznávání kultury jiného národa. Vyber si, do kterého města byste měli zavítat:

Školní pobyty v Anglii nabízejí:

  • výuku angličtiny pro studenty
  • kurzy o metodice výuky pro učitele
  • poznávání britské kultury a historie
  • exkurze do známých měst
  • návštěvu památek a atrakcí

 

Canterbury je hlavním městem hrabství Kent na jihovýchodě Anglii. V blízkosti pláží, tradice ve vzdělávání, bohatá historie jsou jen některé z charakteristik, které si vychutnáte v Canterbury. Město je charakteristické svým historickým centrem a světo-známou katedrálou, které je součástí světového kulturního děditství UNESCO. Pro školní pobyty je ideální destinací i díky blízké poloze ke kanálu La Manche a dobrému spojení s kontinentální Evropou.

Cambridge bylo odjakživa symbolem vzdělávání a poznání. Město je sídlem dvou univerzit, Anglia Ruskin University a světoznámé Cambridge University. Školní pobyty v Cambridge dávají studentům unikátní možnost seznámit se s historickými částmi a nasát unikátní atmosféru míst, kde předtím studovali známí vědci a umělci jako Isaac Newton, Charles Darwin, Stephen Hawkins, Lord Byron nebo princ Charles. Mimo výuku angličtiny a poznávání Cambridge jsou na programu i návštěvy dalších měst, počítaje Londýna.

Bournemouth je město na jihu Anglie s kilometry písečných pláží, zelenými parky a zahradami a skvělou polohou pro další výlety a exkurze, ideální pro školní pobyty. Díky poloze při moři si se studenty v Bournemouth užijete plážatmosféru letoviska, nejlepší fish & chips a zároveň poznáte bohatou anglickou kulturu v okolí.

O nás

I my máme za sebou studijní pobyty v zahraničí a dobře známe všechny školy a místa z naší nabídky. Řekni nám, jaké jsou tvoje silné stránky nebo čemu se chceš věnovat a my ti na základě tvých ambicí vybereme tu nejvhodnější školu nebo kurz. více

NAPIŠ NÁM ZPRÁVU