Jazykové kurzy v zahraničí

Jazykové kurzy v zahraničí v každém věku

Na jazykové kurzy v zahraničí není nikdy pozdě. Jazykový kurz v zahraničí je nejefektivnější cestou, ať se už chcete naučit anglicky pro svůj každodenní život nebo nastartovat novou kariéru či studium. Každý z našich jazykových kurzů angličtiny je navržený tak, aby maximalizoval Váš potenciál a zabezpečil dosažení Vašich cílů. Zdokonalte se v angličtině, nikdy není pozdě začít!

Kurzy angličtiny v zahraničí mají libovolnou délku, různou intenzitu speciální zaměření. Navíc jsou koncipovány pro studenty od 16 let, a to jak ve světoznámých rušných lokalitách, tak v poklidných menších městech ve Velké Británii nebo USA.

Pokud jsi mladší 16 let, tak nevěš hlavu a přeskoč do sekce Jazykové pobyty pro děti.

Proč ztrácet čas studováním složitých nabídek o studiu angličtiny v zahraničí. Napište nám zprávu nebo vyplňte předběžnou přihlášku, kterou najdete u každého typu kurzu, a my Vás budeme kontaktovat. Pokusíme se zjistit Vaše preference, cíle a požadavky, na jejichž základě Vám poradíme ten správný kurz angličtiny v zahraničí.

Proč jít na kurz angličtiny do zahraničí?

  • Hlavním benefitem je samozřejmě rychlost, s jakou se budete v jazyce zlepšovat.  Studenti v zahraničí jsou neustále motivováni komunikovat v angličtině a “nasávat” nové informace jak po dobu vyučovacích hodin samotného kurzu, tak během mimoškolních aktivit ve škole, na internátě nebo v rodině, kde jsou ubytováni. Používají tak angličtinu aktivně i pasivně od rána do večera.
  • Učitelé na školách jsou rodilými mluvčími, tzv. native speakers, takže od nich pochytíte správnou výslovnost. Mají navíc mnohaleté zkušenosti s vyučováním angličtiny jako cizího jazyka.
  • Zažijete moderní vyučovací metody s využitím technologií, interaktivní tabule a internetu, které Vás budou určitě bavit.
  • Budete mít možnost poznat kulturu, historii a způsob života v dané zemi a hlavně používat angličtinu v reálných situacích.
  • Ve třídě najdete přátele z celého světa a poznáte, jaká jsou specifika různých kultur.
  • Během kurzu angličtiny budete mít možnost cestovat a navštívit známá místa, památky nebo festivaly, které Vás vždy lákaly.

Vybrat si můžete jazykový kurz v Anglii, pouze 2 hodiny letu od domova, kde se naučíte pravou angličtinu. Pokud Vás láká návštěva Ameriky, zvolte si jazykový kurz v USA. V obou případech se vrátíte s lepší úrovní angličtiny, v závislosti na délce pobytu a intenzitě kurzu, a skvělou životní zkušeností. Neváhejte, kontaktujte nás už dnes a poradíme Vám ten nejlepší kurz.

 

O nás

I my máme za sebou studijní pobyty v zahraničí a dobře známe všechny školy a místa z naší nabídky. Řekni nám, jaké jsou tvoje silné stránky nebo čemu se chceš věnovat a my ti na základě tvých ambicí vybereme tu nejvhodnější školu nebo kurz. více

NAPIŠ NÁM ZPRÁVU