Jazykové kurzy v Anglii pro dospělé

Nejbližší cesta ke skvělé angličtině

Pouze pár hodin letu vás dělí od skvělé angličtiny. Vydejte se na jazykové kurzy v Anglii pro dospělé a absolvujte zahraniční kurz angličtiny, po kterém budete moci komunikovat, kariérně stoupat nebo dále studovat v anglickém jazyce. Můžete si vybrat ze širokého počtu historických a kulturních měst jako je Cambridge, Canterbury, Exeter, Londýn, Oxford, Brighton nebo Bournemouth.

Všechny jazykové kurzy pro dospělé jsou navrženy tak, aby maximalizoval váš potenciál a zajistil dosažení předem stanovených cílů.

Nejrychlejší cesta jak si zlepšit angličtinu je absolvovat intenzivní jazykový kurz v jednom z nejkrásnějších měst Anglie.

Specializací na obchodní angličtinu – business English můžete nastartovat vaši kariéru v mezinárodním obchodě a získat pracovní místo, které jste vždy chtěli.

Zkouška IELTS vám pomůže otevřít dveře ke vzdělávání v zahraničí a práci po celém světě. Agentura Cambridge Study má pro vás jedinečné řešení – příprava na IELTS vám zabezpečí místo na univerzitě nebo ve vaší vysněné práci.

Je jedno, kde chcete uplatnit vaše jazykové znalosti, ale uznání, které dosáhnete po absolvování kurzu angličtiny v zahraničí a obdržení jednoho z Cambridge English certifikátů vám pomůže přeměnit vaše pracovní ambice na skutečnost. Jazykové kurzy absolvované v zahraničí vás připraví nejlépe na zkoušku a poté získáte jeden z certifikátů uznávaných jako potvrzení vašich jazykových schopnostech. Tyto zkoušky jsou akceptovány více jak 11,000 zaměstnavateli, univerzitami a vládními organizacemi po celém světě. Příprava nebyla nikdy lehčí!

 

O nás

I my máme za sebou studijní pobyty v zahraničí a dobře známe všechny školy a místa z naší nabídky. Řekni nám, jaké jsou tvoje silné stránky nebo čemu se chceš věnovat a my ti na základě tvých ambicí vybereme tu nejvhodnější školu nebo kurz. více

NAPIŠ NÁM ZPRÁVU