Jazykové kurzy v Anglii pro dospělé

Jazykové kurzy v Anglii – nejbližší cesta ke skvělé angličtině

Od skvělé angličtiny Vás dělí pouze pár hodin letu. Vydejte se do Anglie a udělejte si kurz, po kterém budete moci komunikovat, kariérně stoupat nebo dále studovat v anglickém jazyce. Můžete si vybrat ze širokého počtu historických a kulturních měst, jako jsou Cambridge, Canterbury, Exeter, Londýn, Oxford, Brighton, Bournemouth, Portsmouth, Southampton, Hastings, Winchester nebo Bristol.

Termín: celoročně
Délka trvání: libovolná, od 1 týdne do 1 roku
Nástup: každé pondělí
Věk: min 16 let, mladší studenti si mohou vybrat některý z našich letních jazykových pobytů v Anglii

 

Poradíme Vám, jak na to

Proč ztrácet čas pročítáním složitých nabídek studia angličtiny v zahraničí. Napište nám zprávu nebo vyplňte předběžnou přihlášku, kterou naleznete u každého typu kurzu, a my Vás budeme kontaktovat. Pokusíme se zjistit Vaše preference, cíle a požadavky, na jejichž základě Vám poradíme ten správný kurz angličtiny v zahraničí.

Vyberte si kurz angličtiny v Anglii pro zlepšení základních jazykových dovedností – komunikace, čtení, poslechu s porozuměním a psaním – pro každodenní používání angličtiny ve všech situacích.

Nejrychlejší cesta, jak si rychle zlepšit angličtinu, je absolvovat intenzivní kurz angličtiny, který nabízíme v nejrůznějších městech napříč Anglií.

Své studium můžete ukončit i zkouškou IELTS, která Vám zabezpečí místo na univerzitě nebo ve vysněné práci po celém světě.

Díky specializaci na obchodní angličtinu – business English můžete nastartovat svou kariéru v mezinárodním obchodě a získat pracovní místo, o kterém jste vždy snil/a.

Ukončete svůj kurz jedním z Cambridge English certifikátůFCE (First Certificate in English) nebo CAE (Certificate in Advanced English), a získejte potvrzení o svých jazykových schopnostech, které uznává více jak 11 000 zaměstnavatelů, univerzit a vládních organizací po celém světě.

 

10 důvodů, proč si vybrat jazykový kurz v Anglii s Cambridge Study

1. Nemusíte trávit hodiny studováním nabídek různých jazykových pobytů, ZDARMA poradíme s výběrem nejlepší školy a kurzu a připravíme nabídku dle Vašich preferencí a požadavků.
2. Rádi s Vámi probereme možnosti studia i během osobní konzultace nebo telefonicky.
3. Pokud Vám zaslaná nabídka nevyhovuje, rádi ji upravíme dle Vašich preferencí, ať už se bude jednat o změnu lokality, ceny, délky pobytu apod.
4. Nabízíme lepší měnový kurz CZK/GBP než Vám nabízí v bance nebo jiné agentuře.
5. Váš pobyt zařídíme na míru od A po Z dle Vašich požadavků.
6. Naše partnerské jazykové školy si pečlivě vybíráme a osobně navštěvujeme, abychom se ujistili o jejich kvalitě.
7. Kurzy na našich partnerských školách navštěvuje minimum studentů z Čech a Slovenska, což Vás bude motivovat používat angličtinu po dobu celé výuky i mimo ni.
8. Máme pojištění proti úpadku, proto se nemusíte obávat o ztrátu svých financí po zaplacení faktury.
9. Máme bohaté zkušenosti se studiem a životem v Anglii.
10. S námi máte neustálou podporu i po dobu studijního pobytu v zahraničí.

O nás

I my máme za sebou studijní pobyty v zahraničí a dobře známe všechny školy a místa z naší nabídky. Řekni nám, jaké jsou tvoje silné stránky nebo čemu se chceš věnovat a my ti na základě tvých ambicí vybereme tu nejvhodnější školu nebo kurz. více

NAPIŠ NÁM ZPRÁVU